O nas

Nasza Misja:


Działalność „Kannawide” – zespołu profesjonalistów i pasjonatów, ma na celu nie tylko dystrybucję, ale także edukowanie oraz promowanie zdrowotnych i leczniczych właściwości produktów wytwarzanych z konopi - jednej z najbardziej wartościowych roślin na świecie. To jeden z naszych fundamentalnych celów - aby każdy kto rozpoczyna swoją przygodę z naturalnym bogactwem zawartym w konopiach, był świadomy tego w co „inwestuje” i jakich może oczekiwać „profitów”.

Doświadczenie, które sukcesywnie nabywamy, pozwala nam dobierać najwyższej jakości produkty, w cenach dostępnych dla każdego. Między innymi dlatego promujemy wyroby nie tylko wiodących marek, ale także staramy się popularyzować produkty nowych producentów, którzy w podobny sposób jak my - stawiają na najwyższą jakość. 

1. Edukacja


Jednym z głównych celów naszej działalności jest uświadamianie społeczeństwa o leczniczych właściwościach konopi i zachęcenie do wykorzystywania tychże właściwości. Pragniemy aby każdy nasz klient został wyposażony w niezbędny zasób wiedzy, koniecznej do podejmowania świadomych decyzji i wyborów. Produkty konopne, ze względu na swe właściwości, stają się coraz bardziej rozpoznawalne i doceniane, dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego bloga, gdzie publikujemy wszelkie istotne informacje związane z tematyką produktów wytwarzanych na bazie konopi.

2.Gwarancja jakościProdukty, które znajdą Państwo na naszej stronie zostały starannie wyselekcjonowane i przetestowane w celu zapewnienia tego co najważniejsze – zagwarantowania najwyżej jakości! Nasza marka jest jedną z niewielu na rynku, która oferuje produkty nie tylko z najwyższej półki, ale również te „na każdą kieszeń”, oczywiście przy zachowaniu odpowiedniego poziomu ich jakości. Bardzo zależy nam aby oferta jaką dla Państwa przygotowaliśmy, była skrojona pod możliwości każdego z naszych klientów, dlatego też w naszym sklepie oferujemy także produkty marki własnej „Kannawide”.

3. Obsługa klienta


Dokładamy wszelkich starań aby każdy nasz klient został profesjonalnie obsłużony, na najwyższym możliwym poziomie. Pracownicy zespołu Kannawide gotowi są odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz pomóc w doborze właściwego produktu. Ale nasza misja nie kończy się w momencie dokonania zakupu przez klienta – mogą Państwo na nas liczyć również w zakresie obsługi posprzedażowej. Mamy świadomość jak istotną kwestią są opinie klientów, dlatego też sami chętnie kontaktujemy się z Państwem w celu zebrania niezwykle cennych dla nas informacji na temat naszych produktów, obsługi oraz zebrania innych przekazywanych nam sugestii.

4. Ekspresowa i bezpieczna wysyłka


Każde zamówienie staramy się traktować w sposób szczególny. Zamówienia złożone przed godziną 12.00 realizujemy w tym samym dniu. Jednak staramy się być możliwie elastyczni, dlatego też jeżeli zamówienie wpłynęło po godzinie 12.00, sprawdzamy czy firma kurierska odebrała już, przygotowane do wysyłki w danym dniu, zamówienia. Jeżeli nadal oczekujemy na odbiór paczek to, Państwa zamówienie zostanie również zrealizowane w tym samym dniu.

do góry
{nocache:819cfb2176ccacbd311ae202901a3b2d#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl