Zwroty i reklamacje

Reklamacje

1) W przypadku stwierdzenia wad lub niezgodności towaru Kupujący może składać reklamacje dotyczące zakupionego towaru pod adresem sklep@kannawide.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy, w terminie 7 dni licząc od daty otrzymania kompletnego zlecenia.

Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

"KANNAWIDE" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

2) Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać następujące dane: IMIĘ, NAZWISKO, ADRES, ADRES E-MAIL KUPUJĄCEGO DATĘ ZAWARCIA UMOWY STANOWIĄCEJ PODSTAWĘ REKLAMACJI, NUMER DOKUMENTU SPRZEDAŻY, PRZEDMIOT REKLAMACJI WRAZ ZE WSKAZANIEM ŻĄDANIA KUPUJĄCEGO

3) Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

4) WSZELKIE OKOLICZNOŚCI UZASADNIAJĄCE REKLAMACJĘ:

 4.1) Każda reklamacja musi zawierać opis niezgodności z zamówieniem. Reklamacje są rozpatrywane na podstawie dostarczonych materiałów w ciągu 14 dni od ich zgłoszenia. W celu zakończenia postępowania reklamacyjnego możliwa jest sytuacja, w której Kupujący zostanie poproszony o odesłanie części bądź całości nakładu zrealizowanego zamówienia.

4.2) W przypadku złożenia nieuzasadnionej reklamacji, wszelkie koszty pokrywa Kupujący.

4.3) Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej w terminie do 14 dni. 

Odstąpienie od umowy

Zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa o prawach konsumenta z 30 maja 2014 r., Dz. U. 2014 poz. 827), mogą Państwo w terminie 14 dni odstąpić od umowy zawartej na odległość i zwrócić zakupiony towar. W takim przypadku należy przesłać pod adres kontaktowy sklepu oświadczenie o odstąpieniu od umowy i odesłać zakupiony towar. Wymienione oświadczenie można również dostarczyć wraz z odsyłanym towarem. W terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy zostaną Państwu zwrócone wszystkie dokonane płatności. Jeśli wybrali Państwo sposób dostarczenia inny niż najtańszy oferowany przez nas, wówczas zwrócone zostaną Państwu koszty doręczenia zamówionego towaru – do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej ofercie.

Do zwracanego towaru proszę dołączyć wszystkie otrzymane z nim akcesoria, a także dowód zakupu (paragon / faktura) lub jego kserokopię.

Zwrot towaru proszę dokonać odsyłając go pod adres:

"KANNAWIDE" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl